Świetliste.pl » Wesela, Przyjęcia ślubne | Fotografia ślubna Bydgoszcz
Skip to content

Przyjęcia

Przyjęcia weselne

Wesele odbywa się zwykle w restauracji albo wynajętej sali weselnej. Bywają lokale przeznaczone na bardzo dużą ilość osób, ale są również upatrzone przez Młodą Parę miejsca, które nie mogą pomieścić ich tylu, dlatego rodziny nie mogą sobie pozwolić na zaproszenie wszystkich gości. Niektórzy goście są więc zaproszeni tylko na ślub, natomiast najbliższa rodzina i przyjaciele zaproszeni są zarówno na ślub jak i na wesele.

Wesele w plenerze

Ciekawą alternatywę dla tradycyjnych wesel w lokalu stanowią coraz popularniejsze wesela, a wręcz całe śluby organizowane w plenerze najczęściej przy lokalu. Warto zorientować się w rynku i wybrać firmy, które ustawiają przepiękne namioty z drewnianą podłogą, eleganckimi żyrandolami i klimatyzacją. Nie trzeba także martwić się deszczem, namioty są wodoodporne, a boki tych namiotów można zamknąć.

Krótka sesja zdjęciowa w dniu ślubu

Dojazd do sali weselnej zazwyczaj zajmuje trochę czasu, dlatego możecie wykorzystać ten czas na krótką plenerową sesję w dniu ślubu. Często odbywa się ona pomiędzy uroczystością w urzędzie stanu cywilnego lub kościołem a weselem. Można również wykorzystać do krótkiej sesji plenerowej piękne tereny dookoła lokalu weselnego.

Przebieg wesela

Po przyjeździe do domu weselnego, Para Młoda jest witana chlebem, solą i winem przez gospodarzy wesela lub rodziców. Wzniesiony zostaje pierwszy toast. Po powitaniu, wesele jest oficjalnie rozpoczęte i trwa do wczesnych godzin rannych. Podczas wesela fotografowany jest pierwszy taniec, zabawa weselna i konkursy jej towarzyszące, wniesienie tortu weselnego, podziękowania dla rodziców, dziadków, świadków a także oczepiny.

Zdjęcia z gośćmi

W trakcie wesela można wykonać krótką sesję zdjęciową z gośćmi wykorzystując różnorodne gadżety (w stylu fotobudki). Fotografie najlepiej wykonać w mniejszych grupach, dzięki czemu uzyskamy więcej różnorodnych zdjęć, które będą wspaniałą pamiątką z wesela.

Sprawdź wolne terminy 2018/2019! »

Zobacz także: Sesje narzeczeńskie | Przygotowania ślubne | Ceremonie ślubne | Przyjęcia weselne, wesela | Plenerowe sesje ślubne

reportaże ślubne Bydgoszcz
Świetliste.pl - Fotografujemy emocje, ślubne sesje plenerowe
Kliknij i zapytaj o wolny termin!
Firma polecana przez Zankyou


SWIETLISTE.PL - Fotografujemy emocje FOTOGRAFIA ŚLUBNA • FOTOGRAF ŚLUBNY • BYDGOSZCZ • KUJAWSKO-POMORSKIE fotograf ślubny Bydgoszcz fotografia ślubna Bydgoszcz fotograf kujawsko-pomorskie fotograf kujawsko-pomorskie fotografia ślubna Toruń fotograf Bydgoszcz cennik fotograf trójmiasto prezent na walentynki sesja na walentynki sesja na urodziny
Menu Title