Świetliste.pl » Reportaże ze ślubów i ceremonii ślubnych
Skip to content

Ceremonie

W zależności od Waszych oczekiwań, ceremonia zaślubin może odbyć się zarówno w Kościele, urzędzie stanu cywilnego i coraz częściej w plenerze.

Ślub w plenerze

Coraz częściej Pary Młode decydują się na ślub w plenerze w pięknie przygotowanym namiocie. Wiele lokali posiada na taką uroczystość wyznaczone miejsce w ogrodzie. Jest to niesamowite przeżycie, które na długie lata pozostanie w pamięci wszystkich gości.

Czy wiesz, że w kościele wymagana jest licencja na fotografowanie

Obecnie coraz więcej Księży wymaga zaświadczenia z kurii że fotograf odbył kurs liturgiczny dla fotografów. My takuie zaświadczenie posiadamy. Czy warto denerwować się i zastanawiać jaka będzie reakcja Księdza gdy Wasz fotograf nie będzie posiadał takiego dokumentu? W końcu chcecie mieć zdjęcia z tak ważnej chwili! To jest Wasz dzień.

Jak przeżywać ceremonie ślubną?

Najlepiej jeśli zapomnicie o fotografie. Nie pozujcie. Ceremonia jest dla Was. Przeżywajcie ją „po swojemu”. Fotograf podczas mszy stara się być wszędzie, ale tak jakby go nie było i zatrzymuje to co najbardziej ulotne. Nie ingeruje w bieg wydarzeń, dzięki temu zdjęcia te są pełne emocji – zarówno radości jak i wzruszeń.

Co po ślubie?

Zazwyczaj po zakończeniu ceremonii i wyjściu z Kościoła Para Młoda zostaje obrzucona na szczęście ryżem, płatkami róż, konfetti, monetami. W niektórych rejonach kraju również tradycją jest wypuszczanie gołębi. Po spektakularnym wyjściu następuje składanie życzeń Parze Młodej.
Po zakończeniu ceremonii i złożeniu życzeń można wykonać wspólne zdjęcie z gośćmi.

WSKAZÓWKA: W przypadku niesprzyjającej pogody można zasugerować gościom weselnym, aby złożyli życzenia na sali weselnej.

Sprawdź wolne terminy 2018/2019! »

Zobacz także: Sesje narzeczeńskie | Przygotowania ślubne | Ceremonie ślubne | Przyjęcia weselne, wesela | Plenerowe sesje ślubne

reportaże ślubne Bydgoszcz
Świetliste.pl - Fotografujemy emocje, ślubne sesje plenerowe
Kliknij i zapytaj o wolny termin!
Firma polecana przez Zankyou


SWIETLISTE.PL - Fotografujemy emocje FOTOGRAFIA ŚLUBNA • FOTOGRAF ŚLUBNY • BYDGOSZCZ • KUJAWSKO-POMORSKIE fotograf ślubny Bydgoszcz fotografia ślubna Bydgoszcz fotograf kujawsko-pomorskie fotograf kujawsko-pomorskie fotografia ślubna Toruń fotograf Bydgoszcz cennik fotograf trójmiasto prezent na walentynki sesja na walentynki sesja na urodziny
Menu Title