Świetliste.pl » darmowe tapety i kalendarze na Twój pulpit
Skip to content

Bonusy

Masz ochotę na zmianę na swoim pulpicie? Darmowe tapety na pulpit Twojego komputera od Świetliste.pl. Wszystkie tapety występują w najpopularniejszych rozdzielczościach. Piszcie na naszej tablicy na Facebooku jakie motywy chcielibyście zobaczyć w przyszłości, najciekawsze wpisy zostaną nagrodzone.

tapeta na pulpit z kalendarzem maj 2013 tapeta kalendarz do pobrania za darmo od Świetliste.pl Fotografujemy Emocje
Kwitnąca śliwa wiśniowa – zatrzymaj kolory natury nawet wtedy kiedy majowe kwiaty opadną już z drzew. Tapeta dla wszystkich miłośników pasteli w połączeniu z pięknymi kolorami polskiej przyrody. Tapeta świetnie ozdobi ekran Twojego komputera, ipad’a czy smartfona.
tapeta na pulpit z kalendarzem kwiecień 2013 tapeta kalendarz do pobrania za darmo od Świetliste.pl Fotografujemy Emocje
Chmury retro – minimalistyczna i odprężająca tapeta na pulpit, dzięki której poczujesz się jakbyś leciał(a) w chmurach. Vintage’owy efekt płótna malarskiego z subtelnymi przecierkami farby, rysami i plamami w pastelowym turkusie dyskretnie ozdobi ekran Twojego komputera, ipad’a czy smartphone’a.
tapeta na pulpit z kalendarzem styczeń 2013 tapeta kalendarz do pobrania za darmo od Świetliste.pl Fotografujemy Emocje
Zimowy czas – inspirującą i minimalistyczna tapeta na pulpit. Dzięki kalendarzowi będziecie dobrze zorientowani kiedy w styczniu 2013 wypada upragniony weekend.
tapeta na pulpit z kalendarzem wrzesień 2012 tapeta kalendarz do pobrania za darmo od Świetliste.pl Fotografujemy Emocje
Minimalistyczne wspomnienie lata w stylu retro – wrześniowa propozycja tapety na pulpit od Świetliste.pl z kalendarzem dla Wszystkich fanów vintage, efektów cross-processing i lomografii z pod znaku Polaroida SX-70.
tapeta na pulpit z kalendarzem sierpień 2012 vanessa cardui, motyl rusalka osetnik tapeta kalendarz do pobrania za darmo od Świetliste.pl Fotografujemy Emocje
Motyl Rusałka Osetnik, Vanessa cardui – nasza letnia propozycja tapety na pulpit z kalendarzem na sierpień 2012 dla Wszystkich miłośników przyrody.
cherry blossom, sakura tapeta - kwitnąca wiśnia na pulpit do pobrania za darmo od Świetliste.pl Fotografujemy Emocje
Kwitnąca wiśnia, Sakura, cherry blossom – Tradycja Hanami oznacza dosłownie „oglądanie kwiatów” jednak łączny ona również możliwość wspólnego celebrowania czasu z najbliższymi – jest okazją do towarzyskich spotkań i zabaw. Kwiat wiśni jest jednym z najważniejszych symboli kultury japońskiej utożsamiany z kobiecym pięknem stanowi zwiastun wiosny, szczęścia, miłości i czułości
wiosenna tapeta - Snow crocus na pulpit do pobrania za darmo od Świetliste.pl Fotografujemy Emocje
Snow crocus – Wiosna to pąki na drzewach, zapach świeżych kwiatów, świeża energia, nowe pomysły i chęć do życia. Kto za tym nie tęskni? Popraw sobie humor – ściągnij świetlistą tapetę i poczuj wiosnę!
tapeta z kalendarzem na styczeń 2012 na pulpit do pobrania za darmo od Świetliste.pl Fotografujemy Emocje
Świetlisty minimalizm – dla wszystkich, którzy cenią nowoczesność i elegancję, a także chcą mieć pretekst do uporządkowania swojego pulpitu.

Winter Wonderland – Odpręż i zrelaksuj się z wyjątkową zimowa aurą.


reportaże ślubne Bydgoszcz
Świetliste.pl - Fotografujemy emocje, ślubne sesje plenerowe
Kliknij i zapytaj o wolny termin!
Firma polecana przez Zankyou


Menu Title